banner461
banner195

Müziksel işitme, yazma ve okuma kursu düzenleniyor

Nevşehir Belediyesi tarafından müzik alanında bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen kişilere yönelik olarak Müziksel İşitme, Yazma ve Okuma kursu düzenlendi.Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek...

Müziksel işitme, yazma ve okuma kursu düzenleniyor
13 Temmuz 2016 Çarşamba 09:35

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından müzik alanında bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen kişilere yönelik olarak Müziksel İşitme, Yazma ve Okuma kursu düzenlendi.
Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek Müziksel İşitme, Yazma ve Okuma kursu ‘nda katılımcılara ayrıca nota eğitimi de verilecek.
Müzik öğretmeni Burak Vural’ın sorumluluğunda gerçekleştirilecek eğitimlerde sesin fiziksel özelliklerine ilişkin temel bilgilerin yanı sıra müzik dilinin öğeleri başta olmak üzere bu kapsamda yazma ve okuma eğitimi de gerçekleştirilecek.
Özellikle müzik ile ilgili Üniversitelerin önümüzdeki günlerde gerçekleştirmeleri beklenen yetenek sınavı ile öğrenci alan bölümlerine katılmak isteyen öğrenciler için önemli bir fırsat olarak değerlendirilen bu kursa katılmak için herhangi bir ücret de alınmayacak.
Müziksel İşitme, Yazma ve Okuma kursu’ na katılmak isteyenler Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ne başvuruda bulunabilecekler.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.