banner461
banner195

Nar Caddesinde İndirimli Alışveriş Günleri Başlıyor

Nevşehir Nar caddesi esnafları 09 Mayıs 2015 Cumartesi günü İndirimler ve promosyonlarıyla " İndirimli Alışveriş Günleri Etkinliği” düzenliyor.

Nar Caddesinde İndirimli Alışveriş Günleri Başlıyor
07 Mayıs 2015 Perşembe 23:56

banner143
banner134
Nar caddesi esnafları Yerel piyasanın canlanması ve halkımızın kesesine uygun fiyatlarda alışveriş yapabilmesi amacı ile Nevşehir Halk Günleri  adı altında 09 Mayıs 2015 Cumartesi günü indirimli alışveriş günlerini başlatıyor.

Nevşehir Nar caddesi esnafları " Alışveriş Günleri Etkinliği” düzenliyor.“

Nevşehir'de ilk kez düzenlenecek olan etkinlikte İndirimler ve promosyonlarla Nevşehirli vatandaşlarımız gönüllerince alışveriş yaparak güzel ve heyecanlı bir gün yaşayacaklar”...

Şok fiyatlarla Bayram tadında keyifli alışverişler için Tüm Nevşehir halkımızı Cumartesi günü Nar Caddesinde bekliyoruz..

Nar caddesi esnafları olarak 09.05.2015 Cumartesi günü Saat: 12:00’da yapılacak olan Açılış töreniyle başlayacak Halk Günleri etkinliğine siz değerli Nevşehir halkımızı bekliyoruz.Nevşehir Nar Caddesi Esnafları tarafından 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü yapıalcak olan Alışveriş Günleri Etkinliği çerçevesinde gün boyu indirimli mağazalardan alışveriş yapılabilecek.

 “Nar caddesinde bulunan Birbirinden değerli birçok esnaflarımızın güne özel sağladığı indirimler ve promosyonlarla vatandaşlarımız bol bol alışveriş yaparak,kaliteyi ucuza bulabilecekleri keyifli bir gün yaşayacaklar.

Nevşehir Nar caddesinde halk günleri başlıyor. 

Cumartesi günü Nar Caddesinde şok indirim var...

Nar Caddesi esnafları yaptığı açıklamalarında, etkinlik kapsamındaki alışveriş gününü bir cadde festivaline dönüştürmek, en büyük dileğimiz. Bu nedenle alışveriş günü etkinliğimizi çeşitli organizasyonlarla renklendirmeye gayret gösteriyoruz.” dedi.

1.Geleneksel İndirimli Alışveriş Günleri Başlıyor


Nevşehir Nar caddesinde halk günleri başlıyor.
Geleneksek olarak olarak başlatılan halk günleri bu hafta sonu başlıyor. Etkinlik kapsamında Nar caddesi üzerinde bulunan tüm esnaflarda gıda giyim telefon ayakkabıcı kırtasiye tuhafiye şok fiyatlarda indirim olacak.

Bu güne özel trafiğe kapatılacak olan cadde sadece Nevşehir halkına açık olacak...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ben - 3 yıl önce
Sayın çok bilen yapıcı eleştiride bulunmak çok mu zor gerçi kime ne diyorum ki adınız üstünüzde zaten herb..u bilirsiniz
Avatar
Bir Bilen - 3 yıl önce
bir olayın ya da olgunun gelenek olabilmesi için bir toplumda, bir toplulukta eskiden kalmış olmaları dolayısıyla saygın tutulup kuşaktan kuşağa iletilen, yaptırım gücü olan kültürel kalıntılar, alışkanlıklar gerekir. 1. geleneksel :)))
Avatar
nar caddesi - 3 yıl önce
nevşehirde ilk defa cadde olarak indirimli alışveriş günleri düzenliyoruz caddede heyecan dorukta inşaallah güzel bigün olur devamı tüm nevşehiri kaplar tüm hemşerilerimizi bekliyoruz bugüne emek veren başta fib habere giyim dünyasına yolbaşı kırtasiye platform ayakkabıya tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum allahim utandırmasın
Avatar
bayram ok - 3 yıl önce
indirimli olan bir kaç ürünün adını ve fiyatını yazsalarda daha etkili olurdu diye düşünüyorum.