banner461
banner195

Nar Kasabasına Rengarenk Yürüyüş Yolu

Nevşehir merkeze bağlı Nar Kasabasında belediye bu yıl içerisinde Adnan Menderes Yolunu rengarenk taşlarla döşenmiş bir yürüyüş yolu haline getirmeye hazırlanıyor.

Nar Kasabasına Rengarenk Yürüyüş Yolu
03 Mayıs 2013 Cuma 11:24

banner143
banner134

 Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, bu yıl içerisinde yapmayı planladıkları önemli çalışmalardan birinin de Adnan Menderes Bulvarının rengarenk bordür taşları ile döşenerek bu yol güzergahının bir yürüyüş yolu haline getirilmesi olduğunu söyledi.

Bu konudaki çalışmaların önümüzdeki günlerde başlayıp yıl içerisinde tamamlanarak Nar kasabası halkının hizmetine bu yolun sunulacağını kaydeden Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, “Adnan Menderes Bulvarımızı beldemizin rengarenk taşlarla döşenmiş bir yürüyüş yolu haline getireceğiz. Geçtiğimiz yıldan planlarımız arasına aldığımız yolda rengarenk bordür taşları kullanarak bu alanı beldemizin sakinlerinin sağlıklı bir yürüyüş yapacakları alan haline getirmeyi istiyoruz. En kısa sürede çalışmalarına başlayacağımız bu yol güzergahında çalışmalar tamamlandığında insanlarımız üzerinde yürürken büyük keyif alabilecekleri bir yola kavuşmuş olacaklar” diye konuştu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NAZMİ AÇIKALIN - 5 yıl önce
yürüyüş yolunu ilica yoluna da isti̇yoruz
Avatar
isimsiz - 5 yıl önce
aşağı mahallede gevurlar mı yaşıyo !!!!
Avatar
narlı - 5 yıl önce @isimsiz
geçmişe çok takılma