banner461
banner195

Nar Kasabasında Güzel Şeyler Oluyor...

Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasında Belediye çalışmaları olanca hızıyla devam ediyor.Nar Başkanı Ali Erdoğmuş kasabanın çehresini değiştiren çalışmalarıyla vatandaşlardan büyük takdir topluyor…

Nar Kasabasında Güzel Şeyler Oluyor...
22 Mayıs 2013 Çarşamba 10:25

banner143
Nar Belediyesinde Güzel Şeyler Oluyor...!Ali Erdoğ
İlgili Galeriye Git
banner134

 Gerek alt yapı çalışmaları gerek eğitime verdiği büyük destek ile kasabada yürüttüğü Sosyal etkinlikleri vatandaştan tam not alan Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş şehir merkezine yakın olmanın elbette artı ve eksileri var bu bir gerçek fakat biz merkeze yakınlığı avantaja çevirecek çalışmalara imza atarak kasabamızın değişen yüzünü modernize etmek adına Belediyemiz olarak bir çok güzel hizmetlere imza attık.Araç filomuzu takviye ettik, parke yol çalışmalarımız bu yılda devam edecek.Kasabamızda temizliğe büyük önem gösteriyoruz yine kasabamızda huzuru sağlamak için atlı güvenlik birimleri oluşturduk seyyar satıcılardan kasabamızı kurtardık Ölüsüne faydası olmayanın dirisine faydası hiç olmaz düşüncesiyle kasabamızda hayatını kaybeden vatandaşlarımızın bu en acı günlerinde onlara gerekli tüm hizmetleri Belediyemiz olarak sağlıyoruz.Düzenlediğimiz ve artık gelenekselleşen Kutlu Doğum haftası gibi bir çok etkinliklerimiz artık kasabamızla beraber Nevşehir merkez ve çevrelerindende vatandaşlarımızın katılımlarıyla büyük ilgi odağı haline geldi dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
nar belediyesi hiçte bile vatandaştan tam not aldığı falan yok kardeşim. hizmet felan da yok kardeşim. seçim yaklaşıyor diye çıkıp yalan beyanlarda bulunmasınlar.
Avatar
Hanım - 5 yıl önce
şu cinayet olayından sonra kasabanın adını kirlettiler bu çok üzücü umarım bir daha yaşanmaz ... keşke bu haber gibi yapılan güzel şeyler ile anılsa ne güzel olur.
Avatar
İNSANLIK... - 5 yıl önce
aynen katiliyorum vatandaşin yorumuna.iki ağaç dikmeyle taş döşemeyle ne olduki.önceden derlerdiki silah icad oldu mertlik bozuldu...şimdi ise ben diyorumki siyaset icat oldu, insanlik bozuldu.nasil bir çikar menfaat dünyasinda yaşiyoruz.herkes yanar döner olmuş.seçimler yaklaşmasa kim kimin umurunda oluyor.sayin başkan nar kasabasinda bir kaç yildir yaşanan üzücü olaylar var.nar kasabasini adi kötüye çikiyor.bizlerde üzülüyoruz.her önüne geleni nar kasabasina doldurma.sirf oy alacam diye bazi şeylerden ödün vermeyiniz lütfen.makam gelip geçici ama o güzelim şirin nar kasabasi kalicidir.sizden ricam şirin nar kasabasini düzeltmek istiyorsaniz.önce çürük elmalari ayitlayin.sonra çikip gögsünüzü gere gere gezin derim.anlayanlar dedim gitti.
Avatar
ismi lazım deil - 5 yıl önce
evet başkan önce çürük yumurtalardan başla narı temizlemeye sonra yukarı mahç felan nasıl düüzenliyosan doğduğun mahalleyi unutma ayrıca şimdiye kadar neredeydin seçim yaklaştı duraklar değişti falan filan seçim yaklaşmadan önce nerdeydin başkan!!!!
Avatar
isim yok - 5 yıl önce
bunlar reklam kokan hareketler. daha gerçekçi haberler yayınlayalım lütfen. bütün kasaba biliyor başkanın ne iş yaptığını.
Avatar
birisi - 5 yıl önce
nar belediyesi kabileyetsizliği ne ilgisizliğin pençesinde kıvranıyor. en basit onarımlar aylarca hatta "yıllarca" yapılmıyor. (örneğin kavacık çeşmenin havuz taşı 2 yıldır yerde) rezil halde nar...
Avatar
İNSANLIK. - 5 yıl önce @birisi
tebrik ederim seni ( birisi ) gerçekleri konuşmak gerekir hep.şak şakcilik yapmadan.bu memleket hepimizin sahip çikmak gerekir.
Avatar
ahmet açıkalın - 5 yıl önce
ali başkan narlıya seçimlerden önce vaad ettiği şeylerin çoğunu yapmadı seçim yaklaşınca icraatler hızlandı gayet doğal birde yorum yaparken kimden korktunuzda isimlerinizi sakladınız.insanımızda siasetcilerimiz gibi iki yüzlü olmasa iyi olur