banner461
banner195

Nasipse Seneye

Nevşehir Elektrik ve Elektronikçiler Odası ilimizde oda bünyesinde faaliyet gösterecek bir eğitim binası oluşturmak niyetinde idi. Ancak proje 2013 yılında da hayata geçirilemedi.

Nasipse Seneye
23 Aralık 2013 Pazartesi 10:38

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Elektrik ve Elektronikçiler Odası ilimizde oda bünyesinde faaliyet gösterecek bir eğitim binası oluşturmak niyetinde idi. Ancak proje 2013 yılında da hayata geçirilemedi.

Konuyu Nevşehir Belediye Başkanına açtıklarını ve belediye Başkanı Ünver’in kendilerine eski KOSGEP binasını önerdiğini belirten Nevşehir Elektrikçi ve Elektronikçiler odası başkanı Mustafa Gök, “İlimizde oda olarak bir eğitim binası oluşturarak burada oda üyelerimize yönelik çeşitli eğitim programları yapmayı istiyoruz. Bu fikrimizi açtığımız Sayın Belediye Başkanımız Hasan Ünver bizlere eski KOSGEP binasını önerdi. İnşallah önümüzdeki günlerde bu binada oda üyelerimize yönelik çeşitli eğitim programları yapmayı istiyoruz. Ancak öncelikle hedefimiz bu eğitim programlarının Avrupa Birliği Müktesebatına uygun bir şekilde yapılması” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Nasipse Seneye

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.