banner461
banner195

Nereye Kadar Böyle?

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkemizde son günlerde yaşanan olaylara karşın devletin yetkili kurumlarının gereken önelmleri alması gerektiğine dikkat çekti.

 Nereye Kadar Böyle?
18 Haziran 2014 Çarşamba 18:44

banner143
banner134

 Nereye Kadar Böyle?

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkemizde son günlerde yaşanan olaylara karşın devletin yetkili kurumlarının gereken önelmleri alması gerektiğine dikkat çekti.

Karataş, “Eğer güney doğumuzda her gün olaylar oluyor, insanımızın canı malı ve devlet malına zarar verip gasp ediliyorsa. Bunu Cumhurbaşkanlığı seçim atmosferi var diye caydırıcı, kararlı hukuki önlem alınmazsa bu nereye kadar böyle gidecek?. Türkiye’deki siyasi kararları etkilemek için değil. Ülkemizin menfaatleri terörle ve hain güçlerle mücadele etmek için gerekenler yapılmalıdır. Bayrağımız indiriliyor, her yerde paçavralar asılıyor. Neymiş suistimal ediliyormuş. Böyle bir anlayış milletin değerlerin içini boşaltmaktır. Bunlar basit olaymış gibi indirgenemez. Kaldı ki, Emperyalist güçler kendi güvenliği için bir başka ülkeyi rahatlıkla işgal ediyorsa. Bu ülke ihtiyaç halinde güvenliği için ne lazımsa yapması gerekir” ifadelerinde bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
milliyetci muhafezakar - 4 yıl önce
Valla bbp sini anlayamayorum reis bu günleri görmediği için allaha şükür ediyorum