banner461
banner195

Neşat Öğretmen Türkiye Gündemine Oturdu

Görev yaptığı okula kütüphane kazandırmak için yaz tatilini yarıda bırakarak inşaat işçiliği yapan Neşat Öğretmen Türkiye gündemine oturdu.

Neşat Öğretmen Türkiye Gündemine Oturdu
09 Ağustos 2017 Çarşamba 11:02

banner143
banner134
Görev yaptığı okula kütüphane kazandırmak için yaz tatilini yarıda bırakarak inşaat işçiliği yapan Neşat Öğretmen Türkiye gündemine oturdu.
 
Yaz tatilini okuluna Z Kütüphane yapmak için yarıda kesen ve eline aldığı hilti, kazma ve kürekle öğrencileri için çalışan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkan Yardımcısı, 30 Ağustos İlkokulu öğretmeni Neşat Kıvrak'ın çalışkanlığı ve azmini iki kez köşesine taşıyan Hürriyet Gazetesi Yazarı Fatih Çekirge, okurlarını yapılacak kütüphaneyi kitapla doldurmaya ve bu yıl 30 Ağustos Bayramı'nı Nevşehir'de kutlamaya davet etti.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, yönetim kurulu üyesi Neşat Kıvrak ile gurur duyduğunu ifade etti.
 
Mustafa Uğur, "Tıpkı Neşat hocam gibi tüm Türk Eğitim-Sen üyeleri ülkesine, şehrine, okuluna ve öğrencilerine bir şeyler kazandırmak için çalışan, milli ve manevi değerler ışığında yaşamayı ilke edinen isimledir. Türk Eğitim-Sen'in yönetici ve üyelerinin böyle güzel haberlerle gündeme gelmesi ise bizim onurumuz ve gururumuzdur" dedi.
 
 
Fatih Çekirge'nin İlk Köşe Yazısı
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/fatih-cekirge/bu-okulun-yonetimine-dikkat-40540945

 
Fatih Çekirge'nin İkinci Köşe Yazısı
 
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/fatih-cekirge/gelin-nevsehire-ozel-bir-30-agustos-yapalim-40543283

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gulsehirli - 12 ay önce
Karavezir ilk okulu müdürü cetın Koçak 3 yıldır resmen bir inşaat işçisi gibi çalışarak okulu tamir etti.Hem mudur Hem ogretmen Hem hizmetliydi.bütün çocuklarla arkadas gibiydi.biz sizden razıyız hocam Allah da sizden razı olsun.tanıdığım enn mükemmel idarecisiniz