banner461
banner195

NESOB Başkanı Ördü’ye Kardelen Kolejinden Ziyaret

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bozkurt ve Okul Aile Birliği Yönetimi Nevşehir Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü'yü ziyaret etti.

NESOB Başkanı Ördü’ye Kardelen Kolejinden Ziyaret
19 Şubat 2013 Salı 14:01

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ziyarette yaptığı açıklamada şunları kaydetti. '' Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği olarak sizleri ziyaret etmekten dolayı mutluyuz. Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalar ve hizmetlerden dolayı Nevşehir bir çok yeniliklere kavuşmuştur. Bundan dolayı sizleri tebrik ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyoruz''diye konuştu.

 

Kardelen Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Bozkurt ise Esnaf ve Sanatlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü'ye Okul Aile Birliği çalışmaları konusunda bilgi verdi. Bozkurt, '' Özel Kardelen Koleji Okul Aile Birliği olarak çeşitli aktivitelerin yanı sıra bayanlar için her yıl olduğu gibi bu yılda çay partisi düzenliyoruz. Buradaki amacımız ise okulumuz öğrenci velilerinin kaynaşmasını sağlamak. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda ve bundan sonraki yıllarda da Kardelen Koleji Ailesi olarak büyümeye devam edeceğiz''dedi.

 

Nevşehir Esnaf Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü ise yapılan bu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Ördü, '' Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'a ve Okul Aile Birliği yönetimine bizleri ziyaret etmiş olmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Birlik Başkanlığı olarak bizlerde Nevşehir için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kardelen Koleji'nin yapmış olduğu çalışmaları da takip ediyoruz ve son derece başarılı buluyoruz. Özel Kardelen Koleji'ne bundan sonraki yıllarda da Nevşehir2in eğitim çıtasını yükseltme yolunda başarılar diliyorum''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.