banner461
banner195

NEÜ Rektör adayı Erdem,”FETÖ ile mücadelemiz her zaman devam edecektir”

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Mehmet Dursun Erdem, Fetö İle Mücadelemize Aralıksız Bir Şekilde Devam Edeceğiz" Dedi

NEÜ Rektör adayı Erdem,”FETÖ ile mücadelemiz her zaman devam edecektir”
26 Ağustos 2016 Cuma 11:38

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektör adayı Prof. Dr. Mehmet Dursun Erdem yaptığı açıklamada dün olduğu gibi bugünde FETÖ ile mücadelemiz devam edecektir dedi.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı aynı zamanda NEÜ rektör adayı Prof. Dr. Mehmet Dursun Erdem 15 Temmuz süreci Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ne denli haklı olduğunu ortaya bir kez daha koymuştur dedi. Rektör adayı Erdem, “ Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığı görevine atanmam itibarıyla öğretim görevlileri ve öğretim üyeleri alımlarında son derece titiz davrandık. Adeta ince eleyip sık dokuduk. Göreve gelmem sonrasında ise almış olduğumuz öğretim görevlileri ve öğretim üyeleri sonrasında hiçbir şekilde FETÖ/PDY terör örgütü soruşturması kapsamında benim aldığım hiçbir arkadaşımız açığa alınmadı. Tabi bu da bizleri son derece mutlu etti. Çünkü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın direktifleri doğrultusunda bizlerde FETÖ örgütü ile mücadelemize devam ettik. 15 Temmuz süreci de Cumhurbaşkanımızın ne kadar haklı olduğunu göstermiştir. Bundan sonra bu örgüte gösterilecek en küçük müsamaha devletimize ihanet ile eş değerdir. Rektörlük görevi bize tevdi edilsin veya edilmesin bu yapıyla mücadelemiz her zaman devam edecektir “ diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.