banner461
banner195

NEÜ’de ’Etkili İletişim Ve Beden Dili’ Konulu Seminer Verildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde görev yapan idari personele yönelik, ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ konulu seminer verildi.NEÜ Genel Sekreterliği tarafından Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve idari personelin katıldığı...

NEÜ’de ’Etkili İletişim Ve Beden Dili’ Konulu Seminer Verildi
23 Nisan 2016 Cumartesi 09:30

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde görev yapan idari personele yönelik, ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ konulu seminer verildi.
NEÜ Genel Sekreterliği tarafından Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve idari personelin katıldığı seminerde, Eğitimci-Bürokrat ve aynı zamanda İletişim Uzmanı olan Suat Hakkı Kutay konuşmacı olarak yer aldı.
Kutay, üniversite personeline görgü kuralları çerçevesinde geleneksel kültürümüzün ve devlet erkanının görgü kuralları, iş yerinde selamlaşma, protokol kuralları, giyim adabı, anlaşılır ve ikna edici iletişim kuralları ile beden dilinin nasıl kullanılacağına yönelik bilgiler verdi.
Seminer sonunda Suat Hakkı Kutay’a vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkür eden Üniversite Genel Sekreteri Sibel Akbaş, kendilerine plaket takdiminde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.