banner461
banner195

NEVESOB’tan STK’lara Örnek Çalışma

Nevşehir’de sivil toplum kuruluşları arasında dikkat çeken bir çalışmaya imza atan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı, söz konusu çalışmasında 3 yılı da geride bıraktı.

NEVESOB’tan STK’lara Örnek Çalışma
15 Ocak 2014 Çarşamba 19:25

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de sivil toplum kuruluşları arasında dikkat çeken bir çalışmaya imza atan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı, söz konusu çalışmasında 3 yılı da geride bıraktı.

Nevşehir’de başta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik başkanlığının çalışmaları olmak üzere birliğe bağlı tüm odaların yaptıkları çalışmaları kamuoyunun gündemine sunan Nevşehir Esnaf Gazetesi 3. yaşını da geride bıraktı.

2010 Yılı son aylarından itibaren aylık olarak yayınlanan ve İlimiz genelindeki tüm esnaf ve sanatkarlar odalarının yanı sıra esnaf sorunlarının gündeme taşındığı esnaf gazetesinin şu ana kadar yayınlanan sayılarında bir yandan da esnaf ve sanatkarı doğrudan ilgilendiren vergi mevzuatları gibi konularda da bilgiler veriliyor.

Nevşehir’de sivil toplum kuruluşları arasında şu an itibariyle hiçbir kuruluşun yapamadığını yapan Birlik Başkanlığının bu çalışması önümüzdeki aylarda da sürecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.