banner421
banner461
banner195

NEVJET Ve Nevşehir İl Özel İdare'den AFJET Ziyareti

Nevşehir Kozaklı Jeotermal Havzasında inşaa edilen ve son aşamaya gelen Jeotermal Su Dağıtım Merkezi Nevjet A.Ş. İle Nevşehir İl Özel İdaresi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü Personelleri teknik incelemeler için Afyonda faaliyet gösteren AFJET A.Ş.’yi ziyaret etti.

NEVJET Ve Nevşehir İl Özel İdare'den AFJET Ziyareti

banner143
banner134
Nevşehir Kozaklı Jeotermal Havzasında inşaa edilen ve son aşamaya gelen Jeotermal Su Dağıtım Merkezi Nevjet A.Ş. İle İl Özel İdaresi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü Personelleri teknik incelemeler için Afyonda faaliyet gösteren AFJET A.Ş.’yi ziyaret etti.

     Yapılan istişarelerde Saha geliştirme ve koruma, sistemin çalışma prensibi ve karşılaşılan sorunlar ile yapılması gereken işler görüşüldü.

     AFJET A.Ş’ye ait tesislerin faaliyetleri hakkında Genel Müdür Sn. Dr. Yusuf Ulutürk ve Jeofizik Mühendisi Bekir Çengelci’den bilgi alınarak Nevşehir Kozaklı bölgesinde uygulanması gereken proseslere dair istişareler yapıldı.

     AFJET A.Ş.’nin başarıyla yürüttüğü 3 MW/h kapasiteli ORC sistemiyle çalışan Elektrik santrali incelenerek hakkında bilgi alındı. Afyon İl Genel Meclis Başkanı Sn. Salih Sel ve Afyon il Özel İdaresi Genel Sekreteri Sn. Recep Oyur ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.