banner461
banner195

Nevşehir Adliye Sarayı 19 Haziran'da İhale Ediliyor....

Nevşehir’de son birkaç yıldır gündemde bulunan yeni adliye sarayının yapımına ilişkin olarak AK Parti Nevşehir Milletvekilillerimizden önemli açıklama geldi. Bu açıklama ile "- Nevşehir Adalet Sarayı İnşaatı Ne Olacak?" sorusu cevap buldu.

Nevşehir Adliye Sarayı 19 Haziran'da İhale Ediliyor....
29 Mayıs 2013 Çarşamba 21:57

banner143
banner134
Nevşehir Milletvekilleri yaptıkları ortak açıklamada:" Nevşehir Adalet Sarayı İnşaatı Ne Olacak?" sorusu cevap buldu.
Hatırlanacağı üzere Nevşehir’de son birkaç yıldır gündemde bulunan yeni adliye sarayının yapımına yılsonuna kadar başlanacağı bildirilmişti. Ancak Cumhuriyet Başsavcısının değişimi ile yeni adalet sarayında bir belirsizlik hakimdi.

Daha önce AK Parti Nevşehir Milletvekillerinin İlimize yakışır modern Adalet Sarayı binası yapımı için Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in makamında ziyaret edilereki, gerekli görüşmelerin ardından yeni adliye sarayının bu yıl yapımına başlanması için teknik çalışmaların son aşamaya getirildiği bildirilmişti.

Soru işaretlerine son noktayı ise AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Birlikte Ortak açıklamlarında koydu....

Nevşehir Adliye Sarayı 19 Haziran'da İhale Ediliyor....

NEVŞEHİR ADLİYE SARAYIMIZ 19.06.2013 tarihinde ihale edilecektir.Biraz gecikmişti, çünkü: biz projeye müdahil olduk, projeyi başta konferans salonunun eklenmesi ve diğer eklerle kalıcı ve büyük bir adliye SARAYI olsun istedik. Nevşehirin nüfus artışı,  adli iş artışı ve adliye olmanın ötesinde sosyal yönleriyle değerlendirdik.NEVŞEHİRİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN!!!


Önümüzdeki günlerde ihalesi gerçekleştirilecek olan yeni adliye sarayının yapılması ile Nevşehir adliye hizmetlerinin daha ferah ve modern bir binada yapılması hizmetine kavuşmuş olacak.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KAĞAN - 5 yıl önce
sorularin cevabi az sonra?..her şeyi̇n en güzeli̇ne layik olacağiz di̇yenler verecekler cevaplari
Avatar
ak genç - 5 yıl önce
ak parti ile ilimiz yükseldi yükselmeye devam edecek. tebrikler sn.vekilim başarılarınızın devamını dilerim
Avatar
hakkı - 5 yıl önce
adalet sarayının yatırıma alınmasını sağlayan rıdvan köybaşından allah razı olsun;darısı aynı dönemde yatırıma alınan öğretmen evine.
Avatar
hakkını verecen hakkı - 5 yıl önce @hakkı
2 yıl oldu hakkı seçim yapılalı 2 yıl önce alınan yatırım ak parti döneminde 1 yilda bitiyor onun için adin hakki ama haklinin hakkini teslim et giden gitti ....
Avatar
hakkı - 5 yıl önce
sinirlenmek yok.araştırır bakarsın.haklının hakkını sende verirsin.öğretmen evi ne oldu.