banner421
banner461
banner195

Nevşehir Adliye Sarayı İnşaatı Hızla Sürüyor

Nevşehir’de geçtiğimiz günlerde temeli atılan ve inşasına başlanan yeni adliye sarayının inşası hızla sürüyor.

Nevşehir Adliye Sarayı İnşaatı Hızla Sürüyor

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de geçtiğimiz günlerde temeli atılan ve inşasına başlanan yeni adliye sarayının inşası hızla sürüyor.

İlimize uzun yıllar İl Jandarma Garnizon Komutanlığı hizmeti veren alanın Nevşehir Belediyesi ile yapılan takası sonrasında uzun süre temelinin atılması beklenen Yeni adliye sarayında inşaat çalışmaları aralıksız devam ediyor.

8 Milyon TL’yi aşkın maliyeti ile Nevşehir’e yepyeni bir görünüm katacak ve ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarının birine daha modern bir bina katacak olan yeni adliye sarayı inşaatı soğuk ve yağışlı havaya rağmen sürdürülüyor.

5’er katlı iki ayrı binadan oluşacak olan yeni adliye sarayı geniş otopark imkanı ile de mevcut adliye binasından çok daha ihtiyaca cevap verir bir halde olacak. Adliye sarayı binasının tamamlanmasıyla birlikte Baro başkanlığı içinde söz konusu alana yakın bir yere yeni bir bina inşaatına da başlanabileceği bildiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tahir hoca - 3 yıl önce
mahallemize büyük bir avantaj sağlayacağı kanaatindeyim. hayırlı olsun. en kısa zamanda meteris meydanındaki marazları ve çevre düzenlemesini yaptıktan sonra tabi...