banner461
banner195

Nevşehir AK Parti Heyetinden Ziraat Odasına Ziyaret

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Partili Nevşehir Milletvekili adayları ve parti heyeti Nevşehir Ziraat Odasını da ziyaret etti.

Nevşehir AK Parti Heyetinden Ziraat Odasına Ziyaret
22 Nisan 2015 Çarşamba 16:30

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Partili Nevşehir Milletvekili adayları ve parti heyeti Nevşehir Ziraat Odasını da ziyaret etti.

Nevşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Altınışık ve Oda yöneticileri tarafından karşılanan AK Partili Nevşehir Milletvekili heyetinde Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in yanı sıra AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Partili Milletvekili aday adayları Hüseyin Varır, Mustafa Arıkan, Cumhur Arslan, Mehmet Karaaslan, Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil de yer aldı.

Nevşehir yöresi çiftçilerinin sorunlarının sohbet konusu edildiği ziyarette AK Partili Milletvekili adaylarına yeni dönemde kendilerinin ilimiz tarımı adına beklentilerini de dile getiren Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altınışık, seçim sürecinde AK Parti Milletvekili adaylarına başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.