banner461
banner195

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesinde Münazara Yarışmaları Sonuçlandı‏

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Anadolu İmam Hatip Liseleri Münazara Etkinlikleri" kapsamında Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi 9, 10 ve 11. Sınıflar arası düzenlenen Münazara Yarışmaları sonuçlandı.

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesinde Münazara Yarışmaları Sonuçlandı‏
17 Şubat 2015 Salı 18:40

banner143
Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesinde Münazara Yarışmaları Sonuçlandı‏
İlgili Galeriye Git
banner134
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Anadolu İmam Hatip Liseleri Münazara Etkinlikleri" kapsamında Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi  9, 10 ve 11. Sınıflar arası düzenlenen Münazara Yarışmaları sonuçlandı. 

Birinci Olan Sınıflar ve Münazara Konuları:

9. sınıflarda “Medya, toplumlar için çok yönlü bilgi akışı ile objektifliği sağlayan bir kaynaktır.” konusuna karşı "Medya, toplumları yönlendiren ve objektifliği ortadan kaldıran bir kaynaktır." yarışma konusuyla 9-B sınıfı ( Enes Yasin ERDEM, Asım Kaan ERTAŞ, Arif KOÇYİĞİT, Mustafa BOZKUŞ)

10. sınıflarda “Gençlerde dini duygu ve düşüncenin oluşumunda aile önemlidir ” konusuna karşı "Gençlerde dini duygu ve düşüncenin oluşumunda okul önemlidir." yarışma konusuyla And./10-A sınıfı ( Rukiye ŞANLIBABA, Rabia GÜLERYÜZ, Beyza KILIKBİÇEN, Melahat PAMUK)

11. sınıflarda ise “İslam coğrafyasındaki farklı dini düşünce ve yorumlar bir zenginlik ve kazanımdır.” konusuna karşı "İslam coğrafyasındaki farklı dini düşünce ve yorumlar birlik ve bütünlüğü engeller." yarışma konusuyla 11-A sınıfı (Kübra KAHRAMAN, Tuğba SİMİT, Ali YAVUZ, Alper DEMİREZEN) 1. olmuşlardır. 

Yarışmalarda 1. olan öğrencileri tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fatma özkan - 3 yıl önce
ben bu liseye çok gitmek istiyorum ama kızları almıyolar