banner461
banner195

Nevşehir Anadolu’nun Yükünü Çekiyor

Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Ahmet Tok, turizm anlamında Nevşehir’in Kapadokya bölgesinin ve Anadolu’nun yükünü çektiğini söyledi.

Nevşehir Anadolu’nun Yükünü Çekiyor
27 Ağustos 2014 Çarşamba 20:31

banner143
banner134

 Nevşehir Anadolu’nun Yükünü Çekiyor

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Ahmet Tok, turizm anlamında Nevşehir’in Kapadokya bölgesinin ve Anadolu’nun yükünü çektiğini söyledi.

Kapadokya bölgesinin başkenti konumundaki Nevşehir’in ülkemiz genelinde ve dünyadaki olumsuz olaylara karşın daha hassas bir tavır sergilediğini kaydeden Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Tok, “Balonla geziler, Vadi turizmi, Spor turizmi ve gece eğlenceleri gibi aktiviteleri ile turizm hareketliliğini her geçen yıl artıran bölgemiz Anadolu’nun ve Kapadokya bölgesinin turizm anlamında yükünü çekmeye devam ediyor. Gönül ister ki, tüm bölgemizde turizm 12 ay yapılabilsin. Tüm ülkemiz genelindeki turizm değerleri öne çıkarılabilsin ve Türkiye sathında turizm yapılabilsin. Ama zamanla bu da olacak inşallah” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
havalimanımız havaalanı oldu. turizm yavaş yavaş kayseriye gidiyor.özhaseki erciyesi canlandırmayı planlıyor. görürüm o zaman yükü kim çekiyor ahmet başkan...