banner461
banner195

Nevşehir - Antalya Uçak Seferleri Nisan Ayında Başlıyor

AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider, Nevşehir ve Antalya arasında, THY tarafından, Nisan ayında seferlerin başlatılmasının planlandığı belirtildi.

Nevşehir - Antalya Uçak Seferleri Nisan Ayında Başlıyor
27 Aralık 2013 Cuma 16:34

banner143
banner134

 Gizligider, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'ye gelen turistlerin en çok ziyaret ettikleri iller arasında yer alan Antalya ve Nevşehir arasında tarifeli uçak seferlerinin başlatılması için uzun süredir çaba gösterdiklerini belirtti.

Yapılan girişimler neticesinde, Nevşehir-Antalya arasında THY tarafından, önümüzdeki yıl Nisan ayından itibaren, tarifeli uçak seferleri başlatılmasının amaçlandığını ifade eden Gizligider, şunları kaydetti:

"Mart- ekim arasında İstanbul-Nevşehir uçak seferlerinin günde 3 kez olacağını açıklamak istiyorum. Asıl müjdemiz ise Antalya-Nevşehir arasında uçak seferlerinin başlayacak olmasıdır. Türk Hava Yolları, 2014 yılı nisan ayından itibaren salı ve cuma günleri hariç haftada 5 gün boyunca karşılıklı seferlere başlayacaktır dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Abdullah - 4 yıl önce
kapadokya bölgesi yıllık 2.5 milyon turist ağırlıyor.nevşehir havalimanı yıllık kapasitesi 700 bin yolcu.mevcut kullanım bunun kapasitenin yarısı bile değil.komik olmasın sayın vekil kayseri ye kaptırılan seferleri geri alabiliyorsa o zaman çıksın açıklama yapsın ve tebrik beklesin.