banner461
banner195

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, idam cezasına destek verdi

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Darbe Girişiminde Bulunanlara İdam Cezası Gelmesi İçin Başlatılan İmza Kampanyasına Destek Verdi

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, idam cezasına destek verdi
27 Temmuz 2016 Çarşamba 10:54

banner143
banner134
Nevşehir’de düzenlenen demokrasi nöbetinde darbe girişiminde bulunanlara idam cezası gelmesi için imza kampanyası başlatan Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğine, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver destek verdi.
FETÖ/PDY terör örgütü tarafından 15 Temmuz tarihinde darbe girişiminde bulunulmasının ardından tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir’de demokrasi nöbetine katılan vatandaşlar darbe girişiminde bulunanlar için idam cezasının getirilmesi konusunda sloganlar atmaya başladı. Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği tarafından Diriliş meydanında açılan stantta ise darbe girişiminde bulunan terör örgütü mensuplarına idam cezası gelmesi için imza kampanyası başlattı. Nevşehir’de vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği imza kampanyasını ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de şehit aileleri tarafından başlatılan imza kampanyasına destek vererek darbecilere idam ceza gelmesi için imza attı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.