banner461
banner195

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, UCLG Dünya Zirvesinde

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı (UCLG) nın Çin’in Guangzhou ve Haikou kentlerinde düzenlediği Dünya zirvesine katılan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, zirvede Türk heyeti ile birlikte çalışmalarını sürdürüyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver, UCLG Dünya Zirvesinde
27 Kasım 2014 Perşembe 18:00

banner143
Ünver, Uclg Dünya Zirvesi İçin Çin'e Gitti
İlgili Galeriye Git
banner134

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı (UCLG) nın  Çin’in Guangzhou ve Haikou  kentlerinde  düzenlediği  Dünya zirvesine katılan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, zirvede  Türk heyeti ile birlikte çalışmalarını sürdürüyor.

 Ünver, Uclg Dünya Zirvesi İçin Çin'e Gitti

Kentsel yenilik konusunda başarı ve en iyi uygulama örneklerini paylaşma ve ekonomik ve

ticaret işbirliği imkanlarının keşfedilmesi amacıyla tüm dünyadan kent liderleri, kentsel yenilik uzmanları, akademisyenler ve endüstri liderlerinin de  bir araya geldiği UCLG  Dünya Zirvesine Nevşehir Belediye Başkanı  Hasan Ünver , İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve  UCLG Başkanı Kadir Topbaş başkanlığındaki bir heyet ile birlikte katılıyor.

 

Çin’in Guangzhou ve Haikou kentlerinde UCLG Dünya Konseyi, UCLG ,Asya Belediye Başkanları Forumu genel kurulu toplantılarına da katılan Nevşehir Belediye Başkanı  ve,  Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Teşkilatı (UCLG) Konseyi üyesi Hasan Ünver ,  zirvede çeşitli dünya ülkelerinin metropol kentlerinin  Belediye Başkanları ile de  birlikte görüşmelerde bulundu.

 

(UCLG) nın  Çin’in Guangzhou ve Haikou  kentlerinde  düzenlediği  Dünya zirvesi, çalışmalarını 29 Kasım 2014 Cumartesi günü tamamlayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aydın - 3 yıl önce
inşallah cinden bir daha gelmez.nevşehir böylece rahatlar.
Avatar
Ali - 3 yıl önce
çok çalıştı beyefendi yoruldu sıkılmıyor da