banner461
banner195

Nevşehir Belediye Sarayı Maketine Bayıldılar

Son yıllarda il merkezindeki en büyük yatırımlardan biri olan Nevşehir belediyesinin yeni hizmet binası ve beraberindeki ticaret merkezinin maketi kariyer fuarının en çok ilgi görenleri arasında yerini aldı.

Nevşehir Belediye Sarayı Maketine Bayıldılar
04 Aralık 2013 Çarşamba 18:23

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Son yıllarda il merkezindeki en büyük yatırımlardan biri olan Nevşehir belediyesinin yeni hizmet binası ve beraberindeki ticaret merkezinin maketi kariyer fuarının en çok ilgi görenleri arasında yerini aldı.

Kariyer fuarı nedeniyle okul müdürlüklerince fuarın yapıldığı Kapadokya kültür ve sanat merkezine getirilen öğrenciler Nevşehir belediyesinin yeni hizmet binası ve ticaret kompleksinin maketine büyük ilgi gösterdiler.

Şimdilerde dört bir yanı kapalı bir alanda inşaat çalışmaları hızla süren yeni belediye hizmet binası ve beraberindeki ticaret kompleksini gözlerinde canlandıramayan öğrenciler ışıklandırılan maket sayesinde ilimizin ne denli büyük bir yatırımı önümüzdeki kazanacağına olan şaşkınlıklarını gizleyemediler.

En az öğrenciler kadar kariyer fuarını yerinde görmek isteyen büyüklerinde büyük ilgisini çeken yeni belediye hizmet binası ve ticaret kompleksinin maketi üç gün süreyle ilgi odağı oldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.