banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi Çalışanlarına İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi

Nevşehir Belediyesi tarafından , hizmet birimlerinde görev yapan işçi ve memurlara yönelik ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’ devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi  Çalışanlarına İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimi
19 Şubat 2016 Cuma 18:13

banner143
banner134
 Nevşehir Belediyesi Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği eğitiminde, Nevşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı Fatih Bozkurt  ve Kapadokya Danışmanlık Ortak Sağlık ve Güvenlik biriminden  işyeri hekimi Dr. Salim Ulu  ve hemşire Derya Demir,   slayt eşliğinde  iş sağlığı ve güvenliği tanımı, yasal mevzuat ve içerik, İlk Yardım, iş sağlığı ve güvenliğinde yeni yaklaşımlar ve temel prensipler, iş sağlığı ve güvenliği organizasyonu, iş sağlığı ve güvenliği konusunda devlet, işveren ve işçilerin görev ve sorumlulukları, kaza nedenlerinin analizi, iş kazası ve meslek hastalıklarından doğan hukuki ve cezai sorumluluklar, kişisel koruyucu donanımlar ve kişisel koruyucu donanımların işyerlerinde kullanılması, fiziksel etmenler ve termal konfor şartları konularında bilgiler veriyor.

Nevşehir Belediyesi’nde görev yapan işçi ve memurların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi yıl sonuna kadar belirli periyodlarda devam edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.