banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi Hasta Ve Yaşlılar İçin İftarlık Dağıtacak

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen,  Modern Pazar Yeri altındaki salonda  kurulacak iftar sofrasına katılamayacak durumda engelli, yaşlı ve hastalara evlerinde iftar yemeği hizmetinin bu yıl da Ramazan ayı boyunca sürdürüleceğini söyledi.

Nevşehir Belediyesi Hasta Ve Yaşlılar İçin İftarlık Dağıtacak
15 Mayıs 2018 Salı 14:12

banner143
banner134

Nevşehir Belediyesi İftar Sofrasına Katılamayacak Durumdaki Vatandaşların Yanında Olacak.... Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen yaptığı açıklamada, Nevşehir Belediyesi’ninöncülüğünde   hayırsever vatandaşların desteği ile geleneksel hale getirilen iftar sofrası ile Ramazan ayı süresince yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra dar gelirlilerin nezih bir aile ortamında, iftarlarını yapabilmelerine imkan sağlandığını belirtti.

Seçen, iftar sofrası  hazırlıklarının  tamamlandığını dile getirerek Modern Pazar Yeri’nin hemen altındaki salonda,Ramazan ayının ilk günü olan 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü  kurulacak iftar sofrası ile  yaklaşık 1500 kişinin Ramazan ayı boyunca her gün iftar yapmasının planlandığını ifade etti.

İFTARLIKLAR  YAŞLI, HASTA VE ENGELLİLERİN  EVLERİNE ULAŞTIRILACAK

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediyesi’nin  geçen yıl içerisinde başlattığı uygulama ile yine iftar yapmak için Modern Pazar Yerindeki salona gelemeyecek durumda olan engelli, yaşlı ve hastalara iftarlık ulaştırılmasına bu yıl da devam edeceklerini kaydetti.

Seçen, bu durumda olan vatandaşların Nevşehir Belediyesi 153 Çağrı Merkezi ile Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmaları halinde, Nevşehir Belediyesi tarafından oluşturulacak ekipler yardımıyla iftar saatinden önce hazırlanan iftarlıkların evlere ulaştırılacağı müjdesini verdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.