banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi, İftar Sevinçlerine Ortak Oluyor

Nevşehir Belediyesi’nin yaşlı, hasta ve özel insanlara yönelik olarak gerçekleştirdiği  iftar yemeği dağıtımı devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi,  İftar Sevinçlerine Ortak Oluyor
12 Haziran 2017 Pazartesi 10:24

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi’nin yaşlı, hasta ve özel insanlara yönelik olarak gerçekleştirdiği  iftar yemeği dağıtımı devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi’nin paylaşma ve dayanışma ile Ramazan'ın manevi atmosferini yaşatmanın yanı sıra, kendi başına yemek yapamayacak durumda, bakacak kimsesi olmayan, yaşlı ve Özel İnsanların bu mağduriyetlerini gidermek  ve evinden dışarı çıkamayacak  düzeyde  hasta insanların da   iftar yapmalarını sağlamak amacıyla  uygulamaya başladığı iftar yemeği dağıtımı sürüyor.

Nevşehir Belediyesi Alo 153 Çağrı Merkezi’ne yapılan başvuruların ardından adresleri belirlenen hasta,yaşlı ve özel insanlara yönelik iftar yemeği dağıtımı, Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Modern Pazar Yeri’nin hemen altındaki salonda kurulan  iftar sofrası için hazırlanan iftar yemekleri, Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kaplar ile alınarak başvuruda bulunan hasta, yaşlı ve Özel insanların adreslerine teslim ediliyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.