banner461
banner195

Nevşehir belediyesi nöbet sofrası büyük ilgi gördü

Fetullahçı Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/) mensuplarının gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından Diriliş Meydanı’nda, Demokrasi Nöbetine katılan vatandaşlar için Nevşehir Belediyesi ekipleri tarafından düzenli olarak...

Nevşehir belediyesi nöbet sofrası büyük ilgi gördü
11 Ağustos 2016 Perşembe 12:15

banner143
banner134
Fetullahçı Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/) mensuplarının gerçekleştirdiği darbe girişiminin ardından Diriliş Meydanı’nda, Demokrasi Nöbetine katılan vatandaşlar için Nevşehir Belediyesi ekipleri tarafından düzenli olarak nöbet sofrası kuruldu.
Darbe girişimlerine karşı, Yeni Mahalle’deki Diriliş Meydanı’nda 15 Temmuz’da başlayan Demokrasi Nöbetine katılanlara yönelik olarak Nevşehir Belediyesi 25 Temmuz’dan itibaren her gün düzenli bir şekilde Nöbet Sofrası kurmaya başladı.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in talimatı doğrultusunda kurulan Nöbet Sofrası ile Diriliş Meydanı’nın 8 farklı yerinde, Nevşehir Belediyesi yemekhanesinde hazırlanan yemekler, 100 ü aşkın belediye personelinin de katılımı ile vatandaşlara dağıtılıdı. Vatandaşlar akşam saatlerinden başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden nöbet sofrasına büyük ilgi gösterdi.
Belirli aralıklarla Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’in de katıldığı nöbet sofrası yemek dağıtımı, Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi, Demokrasi nöbetinin sonlanacağı 10 Ağustos 2016 Çarşamba günü sona erdi.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.