banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi, Yetimler İçin İftar Programı Düzenleyecek

Nevşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayının 15. Gününe denk gelen 20 Haziran 2016 Pazartesi günü, Yetimler için iftar programı düzenlenecek.Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, sosyal belediyecilik ve medeniyet değerlerinin...

Nevşehir Belediyesi, Yetimler İçin İftar Programı Düzenleyecek
16 Haziran 2016 Perşembe 14:20

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayının 15. Gününe denk gelen 20 Haziran 2016 Pazartesi günü, Yetimler için iftar programı düzenlenecek.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, sosyal belediyecilik ve medeniyet değerlerinin bir gereği olarak yetimlere yönelik bir iftar programının düzenleneceğini belirtti. Ünver, Ramazan ayına ulaşmanın sevincini yetimlerle paylaşacakları bir iftar programı düzenlediklerini ifade ederek şöyle konuştu : “ Toplum olarak birlikte yaşamanın ve paylaşmanın önemini daha iyi anladığımız, birliktelik ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayına ulaşmanın sevincini, yetim kardeşlerimizle paylaşacağımız bir iftar programında birlikte olacağız.” dedi.
Nevşehir Belediyesi tarafından belirlenen 215 yetim ve yakınlarının katılımı ile gerçekleştirilecek iftar programında, yetim çocuklar için Ramazan eğlenceleri düzenlenecek.
İftar programında ayrıca yetimler ve yakınları için de çeşitli yardımlar yapılacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.