banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi Zabıta Ekiplerinin Denetimleri Sürüyor

Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirdikleri denetim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Nevşehir Belediyesi Zabıta Ekiplerinin Denetimleri Sürüyor
16 Aralık 2014 Salı 14:14

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirdikleri denetim çalışmaları aralıksız devam ediyor. Gıda imal ve satış noktalarında gerçekleştirilen denetimlerde, sorumluluk alanına giren konularda işletme sahiplerine gereken uyarılarda bulunuyor, kurallara uygun olmayan esnaflara da cezai işlem tutanağı düzenliyor.

Nevşehir Belediyesi Zabıta ekipleri,  gıda imalatının ve satış işlemlerinin gerçekleştirildiği kendi sorumluluk alanına giren tüm işlemlerde denetim çalışmalarını devam ettiriyor.


En temel ihtiyaç maddesi konumundaki ekmek ve pide üretiminin gerçekleştirildiği fırınlar başta olmak üzere manav, kasap ve marketlerde yoğunlaşan denetimlerde  Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri,  işletme sahiplerine gerekli uyarılar yaparken, kurallara uygun hareket etmedikleri belirlenen işletmelere de gerekli cezai işlem uyguluyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bilenbilir(uzun) - 4 yıl önce
oooo zabıta ekipleri çalışıyor!!zabıta ekibi arkadaşlar vede sayın nevşehirde yaşıyan vatandaşlara şunu sormak istedim hiç ekmek fırınlarını denetlıyormusunuz?pidecilerin elleri kürekleri üstü başı vsvsvs bide oraları tefdişleyin be olmazmı?
Avatar
katip - 4 yıl önce
sayın yetkililer küçük ve orta ölçekli esnafa gidin büyüklere gi̇tmeyi̇n olurmu sucukcu i̇şi̇ götürsün ucuz di̇ye si̇z daha nevşehi̇ri̇n adamina gi̇di̇n utandim nevşehi̇rli̇ olduguma mi̇lli̇yetçi̇li̇ği̇mzi̇ yi̇ti̇rdi̇kkk.
Avatar
Bayram.Davarci - 4 yıl önce
Öncelikle fırınlar denerilmeli. Sigara ağzında ekmek yapyor. Istu başı berbat. Öncelikle EKMEK YAPAN YERLERI DEPUSUNU KONTROL ETMELI. YAPILAN.YERIN HER TARAFI.
FAYANS OLMALI.DEPODA AYNEN