banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi'nden Başarılı Öğrencilere Bisiklet

Nevşehir Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği halinde yürütülen ‘Başarı Sağlıkla Gelir’ projesi çerçevesinde, şehir merkezindeki okullarda sınıf birincisi olan öğrencilere bisiklet dağıtımı yapılacak.

 Nevşehir Belediyesi'nden Başarılı Öğrencilere Bisiklet
11 Haziran 2015 Perşembe 18:00

banner143
banner134

Nevşehir Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği halinde yürütülen ‘Başarı Sağlıkla Gelir’ projesi çerçevesinde,  şehir merkezindeki   okullarda sınıf birincisi olan öğrencilere bisiklet dağıtımı yapılacak.

Nevşehir’de eğitim alanında başarının ödüllendirilmesine yönelik olarak Nevşehir Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yürütülen  ‘Başarı Sağlıkla Gelir’ projesi kapsamında ,  2014-2015 eğitim öğretim yılında il merkezindeki 4. ,5. ,6. ,7. ,8. ,9. ,10. ,11. ve 12. sınıflarında öğrenim gören  sınıf birincilerine 12 Haziran 2015 Cuma günü düzenlenecek bir törenle Nevşehir Belediyesi tarafından bisiklet hediye edilecek.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde saat 14.00’ de gerçekleştirilecek bisiklet dağıtımı öncesinde  Nevşehir Belediyesi Halk Oyunları ekipleri gösteri sunacak. Nevşehir Belediyesi Müzik topluluğunun müzik dinletisinin ardından  karne ve bisiklet dağıtımı yapılacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.