banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi’nden Eğitime Yüzde Yüz Destek

Nevşehir’de eğitimin fiziki alt yapısının daha sağlıklı hale gelmesi yönünde bugüne kadar önemli katkılar sağlayan Nevşehir Belediyesi, 2004 yılından beri ortaya koyduğu bu kapsamlı çalışmalarıyla Türkiye’ye örnek bir belediye haline geldi.

Nevşehir Belediyesi’nden Eğitime Yüzde Yüz Destek
23 Aralık 2015 Çarşamba 16:10

banner143
Nevşehir Belediyesinden Eğitime Yüzde Yüz Destek
İlgili Galeriye Git
banner134
 Şehir merkezindeki ilk, orta lise ve dengi okullarda öğrenim gören öğrencilerin ,eğitim alanlarının yenileştirilerek daha modern hale gelmesi adına okul bahçelerinin çevre düzenleme çalışmalarına katkı sağlayan Nevşehir Belediyesi, 2004 yılından beri eğitim merkezlerinin  salon, koridor, öğretmenler odası ve  laboratuvar gibi ortak kullanım alanlarının fiziki olarak daha düzenli hale gelmesi için ciddi yatırımlar gerçekleştiriyor.

Sadece 2015 yılında 18 ilk, orta lise ve dengi okulda fiziki alt yapı desteği sağlayan Nevşehir Belediyesi, gerçekleştirilen çeşitli yarışmalarda derece alan öğrencilere çeşitli  ödüllerde verdi.

Okulların bilgisayar laboratuvarlarının sayısal olarak artırılması yönünde de çalışmalar ortaya koyan Nevşehir Belediyesi, 2004 yılından beri okul kütüphanelerinin kitap olarak zenginleştirilmesi için kitap bağışında bulunuyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.