banner461
banner195

Nevşehir Belediyesine Teşekkür

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yoğun kar yağışı altındaki ilimizde Nevşehir Belediyesinin kat temizleme çalışmaları için teşekkür etti.

Nevşehir Belediyesine Teşekkür
19 Ocak 2016 Salı 12:12

banner143
banner134
Etkili olan kar yağışı sonrası şehir merkezinde başlattığı kar temizliği çalışmalarından dolayı Nevşehir Belediyesi ve Karayolları ekiplerine teşekkür ederiz.


Bu kış döneminde kar yağışının başlamasıyla birlikte tuzlama ve temizlik çalışmalarında göstermiş oldukları yoğun çaba ve duyarlılıktan dolayı Nevşehir Belediyesi ve Karayollarımız ekiplerine bu şehirde yaşayan bir birey olarak olumsuz gördüğümüz işleri söyleme hakkına sahip olduğumuz gibi toplumun faydasına olan işlerinde takdir edilmesi bir erdemlilik gereğidir. Toplumun kar yağışından olumsuz yönde etkilenmemesi toplumun huzuru açısından önemli olduğunu belirten Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, çaba harcayanlara bir kez daha teşekkür ederim dedi. 
 
Taşğın, şehirde ve toplumun her kesiminde birlikte yaşamak bir sanattır. Bu sanatın gerçekleştirilmesinde katkısı olan herkese teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Bu ülkenin güzel insanları; birlikte güzelleştirebiliriz yaşam alanlarımızı. O halde haydi…..
                                                                     Saygılarımla Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.