banner461
banner195

Nevşehir Berberler ve Kuaförlerden Yine Bir İlk

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de ilklere imza atan Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanlığı, bu kez ilimizde bir ilke imza atıyor.

Nevşehir  Berberler ve Kuaförlerden Yine Bir İlk
29 Mayıs 2014 Perşembe 15:41

banner143
banner134

 Berberler ve Kuaförlerden Yine Bir İlk

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de ilklere imza atan Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanlığı, bu kez ilimizde bir ilke imza atıyor.

Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan’ın organizasyonunda yapılan çalışma ile Nevşehir Merkez ve merkeze bağlı Kasabalarda bulunan berber ve kuaför esnafının oda’dan beklentileri, odanın yapmasını istedikleri yeni çalışmalar, oda yönetimi ve başkanından yana memnuniyet derecelerini ölçen bir anket yaptırıyor.

Haziran ayı içerisinde tamamlanacak olan Nevşehir Berber ve Kuaförler Odasının gerçekleştirdiği anket çalışmasının il merkezi ve bağlı beldelerdeki 200’e yakın berber ve kuaför esnafını kapsayacağı bildirildi.

Anketin tamamlanmasının ardından sonuçları değerlendirecek olan Nevşehir Berber ve Kuaförler odası başkanlığı bir yandan ilimizde ilk kez böyle bir çalışmaya imza atacak, diğer yandan bu anket sonuçları ışığında önümüzdeki aylarda çalışmalarına yön verecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
emre - 4 yıl önce
Herseyden once pazar gunleri acik olsa cok iyi olacak.
Avatar
Savaş yaşar - 4 yıl önce
Burak ta bir pazar günümüz var istirahat edelim arkadaş
Avatar
savaş yaşar - 4 yıl önce
Arkadaşim bizde insanız bırakta bir pazar günü tatil yapalım