banner461

Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muammer Coşkun görevden alındı.

Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muammer Coşkun görevden alındı.

banner503
Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muammer Coşkun görevden alındı.
03 Ağustos 2014 Pazar 13:16

banner143
banner134
Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde 9 ilin ticaret il müdürlüklerine atama yapıldı. 7 ilde ise bilim, sanayi ve teknoloji müdürleri görevden alındı.Nevşehir Bilim,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muammer Coşkun'un başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, uygun görüldü.

Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muammer Coşkun,30.10.2012 tarihinde Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü görenine vekaleten atanmış,07.11.2012 tarihinde görevine başlamıştı.Muammer Coşkun Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü görevini vekaleten yürütmekteydi...


 Başbakan Yardımcılığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Millî Eğitim, Millî Savunma ile Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına Ait Atama Kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Buna göre, Vakıflar Genel Müdürlüğünde açık bulunan Vakıflar Meclisi Üyeliğine Arif Dülger getirildi.

Erzincan İl Müftülüğüne Yavuz Karabayır, Tokat İl Müftülüğüne de Ahmet Erdem atandı.

Kültür Ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığına Mehmet Akyapı, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı Murat Salim Tokaç, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa Bozdemir, Telif Hakları Genel Müdür Yardımcılığına Erkin Yılmaz, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına Fevzi Pamukçuoğlu ile Zehra Gamgam atandı.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Kaşif Lemi Bilgin, Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Nüsret Tutan, Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Osman Gül başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.

İŞKUR Genel Müdür Yardımcılığına ise Cafer Uzunkaya'nın atanmasına karar verildi.

Milli Savunma Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Mehmet Aktaş, Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine de Abdülkadir Özkan getirildi.

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Necmi Özen, Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Yüksel Arslan, Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Coşkun Esen, Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Mevlüt Kuntoğlu ve Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Yakup Sarı atandı.

Van DSİ 17. Bölge Müdürlüğüne Trabzon DSİ 22. Bölge Müdürü Mehmet Recep Çıtır atanırken, Trabzon DSİ 22. Bölge Müdürlüğüne ise Adil Erdoğan Yaşaroğlu getirildi.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne Okan Kurşun, Elazığ DSİ 9. Bölge Müdürlüğüne ise Okan Bal atandı.

-BİLİM, SANAYİ VE ENERJİ BAKANLIKLARI-

Kütahya Bilim,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Şaban Küçükgümrah, Isparta Bilim,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Albayrak, Erzincan Bilim,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hüseyin Erdem, Düzce Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Erdal Gevrek, Amasya Bilim,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Süleyman Koca, Uşak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Barış Kılınç ile Nevşehir Bilim,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muammer Coşkun'un başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, uygun görüldü.


Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muammer Coşkun, Uşak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Barış Kılınç, Amasya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Süleyman Koca, Düzce Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Erdal Gevrek, Erzincan Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hüseyin Erdem, Isparta Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Albayrak ile Kütahya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Şaban Küçükgümrah başka bir göreve atanmak üzere görevden alındı.

Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt AŞ Genel Müdür Yardımcısı Şakir Zeki Özgül'ün, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması ile boşalan genel müdür yardımcılığına Özcan Altındağ atandı.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğünde açık bulunan yönetim kurulu üyeliğine Abdullah Tombul getirildi. 

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdür Yardımcılığına Adnan Yankın, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcılığına Avni Dilber, Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcılığına Arif Sami Seymenoğlu atandı.

Ali Gülşen, Nihat Özay, Güngör Öztürk, Yahya Baba, Ömer Faruk Şah, Mehmet Sağlam Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi; Muammer Tanrıvermiş, Yücel Karadiş, Bengü Güvercin, Emre Dağıstanlıoğlu Gümrük ve Ticaret Müfettişi olarak görevlendirildi.

İzmir Ticaret İl Müdürlüğüne Cevat Akgönüllü, Çanakkale Ticaret İl Müdürlüğüne Hüsniye Fırat, Kilis Ticaret İl Müdürlüğüne İsmail İncesoy, Bursa Ticaret İl ?Müdürlüğüne Zübeyir Tokgöz, Edirne Ticaret İl Müdürlüğüne Mahmut Altun, Malatya Ticaret İl Müdürlüğüne Ahmet Demirbağ, Yozgat Ticaret İl Müdürlüğüne İbrahim Akdaş, Karaman Ticaret İl Müdürlüğüne Yusuf Arı, Antalya Ticaret İl Müdürlüğüne Hüseyin Yalçın Koca atandıTürkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Şakir Zeki Özgül'ün başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınırken yerine de Özcan Altındağ'ın atanmasına karar verildi.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine de Abdullah Tombul atandı.

-GÜMRÜK BAKANLIĞI-

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdür Yardımcılığına Adnan Yankın, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcılığına Avni Dilber, Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcılığına Arif Sami Seymenoğlu, Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliklerine Ali Gülşen, Nihat Özay, Güngör Öztürk, Yahya Baba, Ömer Faruk Şah ve Mehmet Sağlam atanırken Gümrük ve Ticaret Müfettişliklerine de Muammer Tanrıvermiş, Yücel Karadiş, Bengü Güvercin, Emre Dağıstanlıoğlu getirildi.

Ayrıca, İzmir Ticaret İl Müdürlüğüne Cevat Akgönüllü, Çanakkale Ticaret İl Müdürlüğüne, Hüsniye Fırat, Kilis Ticaret İl Müdürlüğüne İsmail İncesoy, Bursa Ticeret İl?Müdürlüğüne Zübeyir Tokgöz, Edirne Ticaret İl Müdürlüğüne Mahmut Altun, Malatya Ticaret İl Müdürlüğüne Ahmet Demirbağ, Yozgat Ticaret İl Müdürlüğüne İbrahim Akdaş, Karaman Ticaret İl Müdürlüğüne Yusuf Arı, Antalya Ticaret İl Müdürlüğüne Hüseyin Yalçın Koca atandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sacel - 6 yıl önce
iyi ve mert adamları görevden alırlar
Avatar
nevşehirli - 6 yıl önce
darısı diger paralelci kendini begenmiş il müdürlerine
Avatar
recai papur - 6 yıl önce
paralelcileri görevden alıyoruz diyenler il özel idaresine ismail cihanı niye getirdiler o paralelcinin önde gideni ama memursene yalakalık yaptığı için görmezden geliyorlar