banner461

Nevşehir Bugün İsrail'i Lanetleyecek

Katil İsrail tarafından başlatılan katliamda Ramazan Ayı içinde yüzlerce masum Müslüman öldürüldü.

banner503
Nevşehir Bugün İsrail'i Lanetleyecek
25 Temmuz 2014 Cuma 11:25

banner143
banner134

 Yürüyüş 13:30'da Köprübaşı'ndan başlayacak

Nevşehir de pek çok Sivil Toplum Kuruluşu'nun destek verdiği dev mitinge Nevşehir'deki siyasi partilerden de destek geliyor...

Şu ana kadar Nevşehir'den,AK Parti tüm teşkilatı, CHP Gençlik Kolları ve Saadet Partisi tüm teşikilatıyla bu mitinge tam destek vereceklerini belirttiler.

BUGÜN Nevşehir'de Cuma Namazı'nın hemen ardından başlayacak olan yürüyüş ve miting Nevşehir'deki siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları tarafından da destekleniyor.

Saat 13:30'da Borsa Kavşağı'ndan başlayacak olan yürüyüş, Atatürk Bulvarı'ndan devam ederek Telekom önünde kadar sürecek. Telekom önünde yapılacak olan mitingin sonunda eller semaya açılarak Filistin, Suriye, Arakan, Doğu Türkistan,Irak'ta  zulüm altında olan Müslümanlar için dua edilecek.

Bugün; 13:30'da başlayacak olan yürüyüş ve mitingle ilgili yapılan açıklamada, tüm Nevşehirliler mitinge ve duaya icabete davet edildi. "Cuma namazını çarşı merkezindeki camilerde kılınması halinde duyarlı insanların yürüyüşe de katılabilecekleri belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
RUMUZ50 - 6 yıl önce
umarım yine bazı politik gruplar reklam uğruna değilde vatandaş kimliğiyle oraya katılırlar. geçen haftaki gülbahçe önündeki etkinlikte olduğu gibi değil. ülke siyasetimizin allah yardımcısı olsun iş çığrından çıktı artık. bunca yaşıma kadar spor faaliyetlerinin ve dini konuların politikaya bulaştığını görmemiştim...