banner461

Nevşehir'de Aç kalan kurtlar çoban köpeğini parçalayıp, yedi.

Nevşehir'de Soğuk ve karlı havada yiyecek bulamayan yaban hayvanları köylere inerek evcil hayvanlara saldırmaya başladı.

banner503
Nevşehir'de Aç kalan kurtlar çoban köpeğini parçalayıp, yedi.
16 Ocak 2017 Pazartesi 16:39

banner143
banner134
Soğuk ve karlı havada yiyecek bulamayan yaban hayvanları köylere inerek evcil hayvanlara saldırmaya başladı. Nevşehir merkez ilçeye bağlı Çardak köyünde Aç Kalan Kurtlar Son Günlerde Arazideki Çoban Köpeklerine Saldırıyor.  

Çardak'da Yoğun kar yağışı Arazideki Kurtların Aç Kalmasına Neden Oldu.

Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Çardak köyünde dün gece köye inen kurtlar, karşılarına çıkan Kamber Poyraz'a Ait çoban Köpeğini parçalayarak yedi.
 Köylüler parçalanmış köpeğin fotoğraflarını çekerek sosyal paylaşım sitelerinde paylaştı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
Saatleri geri almıyorsunuz çocuklar karanlıkta okula gidiyor ya sabah okula giderken gözümüzün görmediği bir karanlık yerde başlarına böyle bir sıkıntı gelse ne olacak ? Saatleri bence geri alalim.Bu böyle olmayacak.
Avatar
elif - 3 yıl önce
vatandaşa cevabımız: cocugunun gözünün görmediği karanlık yerde işi ne! belediye yaban hayatı için besleme yapmalı,sizler artan ekmekleri koymalısınız,aç kalan insan ne yapar önce onu bir dusunun
Avatar
Kadir ucman - 3 yıl önce
Mahlukatin nasibi verilmezse zorla alir.....
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
Eli hanım bana cevap yazmışsınız yorumunuzdan anladığım siz ne okuyor nede sabah erkenden işe gitmiyorsunuz. Okuyup yada ise gitseydiniz sabah saat yedide dışarının nasıl karanlık olduğunu görürdünüz. Ben dışarının karanlık olduğuna atıfta bulundum sizin aklınıza ne geliyor.