banner461
banner195

Nevşehir'de Asker Polis El Ele Darbeye Hayır...!

Darbe girişimine karşı tepkilerin çığ gibi büyüdüğü Nevşehir'de, Vatandaşların Asker Polis el ele çağrısına kulak veren Nevşehir İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya ile Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu El ele vererek hem Darbeye Hayır hemde Birlik ve Beraberlik mesajı verdiler.

Nevşehir'de Asker Polis El Ele Darbeye Hayır...!
19 Temmuz 2016 Salı 17:02

banner143
banner134
Bu akşam AK Parti önünde toplanan onbinlerce Nevşehirli, miting için toplandı. Yüzlerce araçlık konvoyla birlikte onbinler AK Parti önünde ellerinde Türk Bayraklarıyla toplanarak demokrasiye ve milli iradeye sahip çıktı.

Geniş güvenlik önlemleri içerisinde AK Parti Nevşehir il binasında Ziraat Bankası önüne kadar yürüyen onbinler, bir kez daha devletine ve hükumetine sahip çıktı.

Yürüyüş sonrası meydanda düzenlenen miting alanını dolduran on binlerce Nevşehirli "İdam İdam " diyerek bir taraftan Silahlı terör örgütü FETÖ terör örgütü ve uzantısı darbecilerin İdam edilmesini isterlerken diğer taraftanda "Polis Asker El Ele "sloganları atması üzerine Mitinge katılan Nevşehir İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya ile Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu önce toklaştılar sonrasında da El ele vererek onbinlerin önünde coşkulu vatandaşların alkışlarıyla hem Darbeye Hayır hemde Birlik ve Beraberlik mesajı verdiler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.