banner461

Nevşehir'de Bu çukur tehlike saçıyor!

Nevşehir merkez Niğde yolu Ali Dirikoç Bulvarında bulunan bu yol üzerindeki açılan çukurlar, trafiği olumsuz etkiliyor.Bu çukur bir aydan beri bu şekilde!

banner503
Nevşehir'de Bu çukur tehlike saçıyor!
15 Temmuz 2017 Cumartesi 13:08

banner143
banner134
Nevşehir merkezinde yol üzerindeki bu çukuru bir aydan beridir ne yazık ki kimseler görmüyor. İşte sizden gelen ve Nevşehir'e hiç yakışmayacak bir görüntü ve ne acıdır ki şehir merkezindeki bu çukuru bir aydan beridir ne yazık ki kimseler görmüyor.

Nevşehirli bir vatandaşımız Nevşehir şehir merkezi Niğde yolu Ali Dirikoç Bulvarı bu çukur 1 aydan fazla zamandır açıldı ama kapatılmadı.Sanırım bir arabanın düşmesi bekleniyor. Yekilileri göreve davet ediyoruz diyerek sitemlerini dile getirdi.


Nevşehir merkez Niğde yolu Ali Dirikoç Bulvarında bulunan bu yol üzerindeki açılan çukurlar, trafiği olumsuz etkiliyor. Her gün yüzlerce aracın ve motosikletin geçtiği yol kazalara davetiye çıkarıyor. Çukura girmemek için manevra yapan araçlar ise kazaya neden oluyor. Vatandaşlar, "Yoldaki çukurlar nedeniyle trafik tehlikeye düşüyor. Bu çukurlara özellikle motosikletler için çok tehlikeli. Bir aracın özellikle bir motosikletin bu çukurlara düştüğünü varsayın. Kaza göz göre göre geliyorum diyor. Yetkililerin bu bakımsızlığa ilgi göstermelerini ve yoldaki bu çukurların kapatılmasını istiyoruz" dedi.

Gittik gördük yerinde inceledik...! Tek kelime ile tehlikeli ve ürkütücü...

Nevşehir-Niğde yolu Afat Evler mahallesi Halk Eğitim merkezi karşısındaki, yol üzerinde açılan ama bir aydır kapatılmayan bir çukur, görenleri şaşkına çevirdi.
Yolun üstünde oluşan çukur nedeniyle birçok araç kaza tehlikesi atlattı. Çukur nedeniyle, özellikle akşam geç saatlerde yoldan geçenler büyük tehlike yaşıyor.
Yoldan geçen vatandaşlar, Karayollarını arayarak durumu bildirdiler. Karayollarından gelen bir ekip, çukur açılan alanın etrafına dubalar ve şeritler çekerek trafiğe kapattılar. Ama bir aydır kapatılmayan bu çukur sırd bu vurdumduymazlık yüzünden kazalara davetiye çıkarıyor. Bu çukurun kapatılması için illa ki bir can kaybımı yaşanması gerekiyor. Daha Neyi bekliyorsunuz?

Nevşehir'in sesi gözü ve kulağı olarak FİB Haber Merkezi'nin gündeme taşıdığı sorunlarda "Büyük Ses Getiren Haberlerimiz" sorun çözüyor. Değerli okurlar; Son günlerde FİB Haber Merkezimize gönderilen okur sorunlarının çoğu bozuk, çukur ve çeşitli olumsuzluklarla dolu, tehlikeli yol, sokak ve caddeler konusunda yoğunlaşıyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.