banner461

Nevşehir de Eğitim Planlama Toplantısı Yapıldı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek başkanlığında Maarif Müfettişleri Başkanı, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri ve il milli eğitim şube müdürlerinin katılımları ile Valilik toplantı salonunda 2014/2015 öğretim yılı planlama toplantısı gerçekleştirildi.

banner503
Nevşehir de Eğitim Planlama Toplantısı Yapıldı
22 Temmuz 2014 Salı 18:21

banner143
banner134

 Eğitim Planlama Toplantısı Yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek başkanlığında Maarif Müfettişleri Başkanı, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri ve il milli eğitim şube müdürlerinin katılımları ile Valilik toplantı salonunda 2014/2015 öğretim yılı planlama toplantısı gerçekleştirildi.

 Gündemin birinci maddesi ilçe milli eğitim müdürleri toplantısında alınan kararların değerlendirmesi yapıldı.
2014/2015 öğretim yılı planlama toplantısında yakıt, taşıma, yemek ve kitap dağıtım ihalelerinde gelinen aşamalar ile merkez ve ilçe okullarında büyük ve küçük onarıma alınan 29 okul ve eğitim kurumunun iş takiplerinin belli aralıklarla takip edilmesi ve bu işlerin Ağustos sonuna kadar tamamlanması istendi. Ayrıca yapımı biten 2014/2015 öğretim yılında açılması planlanan okulların donatımların tamamlanması istenildi. 
2014/2015 öğretim yılı ilçe milli eğitim müdürleri toplantısında il milli eğitim müdürlüğü şubelerinin kendi gündemi olan konularda sırasıyla ele alındı. Bu bağlamda norm kadro güncellemeleri, okul öncesi eğitime erişim, TEOG yerleşimleri, HEM çalışmaları değerlendirilerek önümüzdeki öğretim yılında alınacak tedbirler ve yapılacak iyileştirme çalışmaları masaya yatırıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.