banner461
banner195

Nevşehir de Engelliler Birimi Yeni Binada Hizmete Girecek

30 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den Nevşehir Belediye Meclis Üyeliğine aday olan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, seçilerek görevine geçtiğimiz günlerde başladı.

Nevşehir de  Engelliler Birimi Yeni Binada Hizmete Girecek
15 Nisan 2014 Salı 23:28

banner143
banner134

 Engelliler Birimi Yeni Binada Hizmete Girecek

NEVŞEHİR(MHA) 30 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den Nevşehir Belediye Meclis Üyeliğine aday olan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, seçilerek görevine geçtiğimiz günlerde başladı.

16 Ak Partili üyenin yanı sıra 9 Milliyetçi Hareket Partili meclis üyesinin görev yapacağı yeni dönemin Nevşehir’e hayırlı olması temennisinde bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, yeni dönemde meclis çalışmalarının verimli bir şekilde yürütüleceğine inandığını kaydetti.

Ak Partili ve Milliyetçi Hareket Partili Nevşehir Belediye Meclis Üyelerinin Şehrin menfaatleri doğrultusunda güzel bir çalışma dönemi geçireceklerini söyleyen Mutlu, seçimler öncesinde belediye bünyesinde kurulması planlanan engelliler biriminin yeni belediye binasına taşınılması ile birlikte kurulacağını ve hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

Konuyu Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile istişare ettiklerini ve belediyenin engelli Vatandaşlara daha iyi hizmet vermek amacıyla bu birimi kuracağını ifade eden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “İnşallah yeni belediye binamıza taşınmanın ardından söz verdiğimiz gibi belediye hizmetlerinden engelli vatandaşlarımızın en iyi şekilde yararlanmalarını amaçladığımız engelliler birimimizi faaliyete geçireceğiz. Bu birimimize başvuran tüm engellilerimizin hemen hemen her konudaki sıkıntılarını dinleyip onlara çare üreteceğiz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.