banner461

Nevşehir'de Evlilik vaadiyle dolandırıcılığa 2 gözaltı

Nevşehir de, Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak, Evlenmek Vaadiyle Dolandırıcılık 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet Suçlarından iki şahsa yasal işlem yapıldı.

banner503
Nevşehir'de Evlilik vaadiyle dolandırıcılığa 2 gözaltı
19 Ocak 2017 Perşembe 15:27

banner143
banner134
Nevşehir de, Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak, Evlenmek Vaadiyle Dolandırıcılık, 6136 SKM Suçlarından iki şahsa yasal işlem yapıldı.

Mağdur Z.Ç. isimli şahsın evlenmek vaadi anlaştığı Şanlıurfa nüfusuna kayıtlı M.Ç.’nin dolandırıldığını beyan etmesi üzerine, Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğünün ortaklaşa yapmış olduğu çalışmada;

01 TH.... plaka sayılı araçın PTS ve MOBESE kayıtlarında Avanos istikametinde çıkışının olduğu tespit edilmiş Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile irtibata geçilerek şüpheliler Kayseri ili girişinde 01 TH ... plakalı araç ve M.H. ve M.Ç. isimli şahısların yakalanmı sağlanmış yapılan aramada;
-          1 adet tabanca, şarjör ve 15 adet mermi,
-          3 adet 22 ayar bilezik,
-          2 adet 14 ayar yüzük ve küpe,
-          Tütün ile karıştırılmış dara ağırlığı 1,54 gr. Kumbar esrar,
   -    1 adet el-bombası figüründe pembe renkli 7 adet kırılmış vaziyette mavi renkli Ectasy isimli uyuşturucu ele geçirilmiş şahıslar hakkında; “6136 Sayılı Ateşli Silahlar Ve Bıçaklar İle Diğer Aletler Hakkında Kanuna Muhalefet, Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak, Evlenmek Vaadiyle Dolandırıcılık Suçlarından” yasal işlem yapılmıştır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.