banner461

Nevşehir de Gazze Şehitleri İçin Gıyabi Cenaze Namazına Davet

Katil devlet İsrail tarafından Filistin'de şehit edilen mazlum müslüman kardeşlerimiz için Nevşehir de yarın Cuma namazının ardından Kurşunlu Camii'nde gıyabi cenaze namazı kılınacak...

banner503
Nevşehir de Gazze Şehitleri İçin Gıyabi Cenaze Namazına Davet
10 Temmuz 2014 Perşembe 16:57

banner143
banner134

Filistin ve Gazze'de tam bir vahşet yaşanıyor. Mazlum Gazze halkı topluca katlediliyor. Çocuklar, öğrenciler üzerine bombalar yağdırılıyor.
 Katil devlet İsrail'in masum Gazze halkına yönelik çocuk,kadın,yaşlı ayrımı yapmaksızın başlattığı katliam Dünya'nın sessiz bakışları arasında devam ediyor. 

Öte yandan İngiliz maşası IŞİD adlı örgüt Irak'ta Türkmenler'e, Esad ve yandaşları Suriye'de arap-türk ayrımı yapmadan sivil halkı, D.Türkistan'da Çİn mezalimi ve Arakan'da Budist katliamları ara vermeden sürüyor. İslam coğrafyasında hunharca saldırılarılarla şehitlik mertebesine yükselen Müslümanlar için Nevşehir'de Cuma Namazı'nın ardından gıyabi cenaze namazı kılınacak.  

Hafız Mahmut Kemikkıran Hocaefendi tarafından kıldırılacak olan cenaze namazının ardından, Filistin, Irak,Mısır, Arakan, D.Türkistan, Suriye'de katliamlara maruz kalmaya devam eden Müslümanlar içinde dua edilecek.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.