banner461
banner195

Nevşehir'de huzur operasyonu

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinasyonunda, merkez ve ilçelerinde eş zamanlı “Huzur ” operasyonu düzenlendi.

Nevşehir'de huzur operasyonu
28 Ocak 2017 Cumartesi 20:20

banner143
banner134
Türkiye'nin 81 ilinde eş zamanlı düzenlenen operasyonun Nevşehir ayağında, polis “Huzur” uygulamaları kapsamında il genelinde huzur ve güvenliğin sağlanması çalışmaları devam ediyor.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş, Uyuşturucu ile Mücadele, Çocuk, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü personeli başta olmak üzere, diğer birim personelin de katkılarıyla, il merkezi ve ilçelerimizde belirli noktalarda ve umuma açık yerlerde “HUZUR 50 ” uygulamaları ile devam edildi.

"Sabit uygulama" ve "umuma açık yerler uygulaması" şeklinde iki aşamalı olarak yapılan denetimlere katılan polisler, aranan şahıslar, silah ve bıçak taşıyanlarla uyuşturucu satıcıları başta olmak üzere şüpheliler üzerinde çalışıyor.

Asayiş, narkotik, mali, terör, organize, kaçakçılık, özel harekat, çevik kuvvet ve trafik ekiplerinin de yer aldığı uygulamada, şüpheli kişilere yönelik Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolleri de yapılıyor. 

Trafik kontrollerinin de yapıldığı uygulamaya, şüpheli kişilerin GBT sorgulamaları yapıldı, çantaları ve valizleri kontrol edildi.


An itibariyle farklı noktalarda vatandaşlarımızın güvenliği ve şehrimizin huzuru için çalışmalar devam ediyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.