banner461
banner195

Nevşehir de İki Yeni Köprülü Kavşak 40 Günde Tamamlanacak

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Eski Karayolları kavşağı ve Vilayet kavşağında Köprülü kavşak çalışmalarının 40 gün gibi kısa bir sürede tamamlanacağını ve insanımın hizmetine sunulacağını açıkladı.

Nevşehir de İki Yeni Köprülü Kavşak 40 Günde Tamamlanacak
04 Mart 2014 Salı 19:41

banner143
banner134

 İki Yeni Köprülü Kavşak 40 Günde Tamamlanacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Eski Karayolları kavşağı ve Vilayet kavşağında Köprülü kavşak çalışmalarının 40 gün gibi kısa bir sürede tamamlanacağını ve insanımın hizmetine sunulacağını açıkladı.

Her iki kavşakta trafik yoğunluğunun giderilmesi ve şehir içi trafiğine yeni bir düzenleme getirilmesi amacıyla yapılması planlanan iki köprülü kavşak çalışmasının Proje ve alt yapı çalışmalarının hazır olduğuna değinen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Okulların kapanması ve yapılacak çalışmalardan öğrencilerin de olumsuz etkilenmemesini istediklerini belirtti.

Ünver, “Söz konusu projelerimiz alt yapısı ile birlikte hazır. Allah izin verirse seçim sürecinden hemen sonra Baharla birlikte projelerimizi hayata geçirmeye başlayacağız. Bu yaz insanlarımızın hizmetine sunacağız. Eski Karayolları mevkiinde ciddi bir trafik yoğunluğu var. İnsanlarımız büyük sıkıntı çekiyor. Ve aynı trafik yoğunluğu Vilayet kavşağında da söz konusu. İnşallah Güney Çevre yolu ve bu iki köprülü kavşağımız faaliyete geçirildiğinde şehir içi trafik yoğunluğunu azaltacağız ve daha düzenli bir hale getirmiş olacağız. Bu iki projeyle ilgili her şey hazır, okullarımızın kapanmasını da bekliyoruz. Öğrencilerimiz bu durumdan mağdur olmasın istiyoruz. 40 gün gibi kısa bir süre içerisinde tamamlayıp insanımızın hizmetine sunacağız” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞEHİR İÇİN - 4 yıl önce
acaba gerçek ihtiyaç bumu, bir şehir planlamacısına danışsaydınız.sonra telafisi mümkün olmayan hatalar çıkıyor ortaya.
Avatar
aklına - 4 yıl önce
aklına yenimi düştü sayın başkan 2 yıl önce kavşakları değiştiriyosun 2 yıl sonra tekrar köprülü kavşak yapacam diyosun bu nasıl bir plansız programsız yönetimdir şimdide seçim yaklaştı sokağa çıkıyosun bu seçim sana oy yok sayın başkan. oylar varola
Avatar
xmen - 4 yıl önce
nedenı ortada oralarada parke taş yapılacak cidden cok komık bu taş sevdası
Avatar
xmen - 4 yıl önce
nedenı ortada oralarada parke taş yapılacak cidden cok komık bu taş sevdası
Avatar
Yazik - 4 yıl önce
yapilan kavsaklari hizmetleri baban mi yapti nankör olma siyaset yap adam gibi yap agzi olan konusuyor laf diye
Avatar
40 günde yaparsınız - 4 yıl önce
neler yapmadınız 40 günde, kampüsün oradaki alt geçit,tarihi binaları yıkma, çukurdaki hastane,şehrin sülüetini bozan 18 katlı binalar,şehrin dışında 20 km uzaktaki otogar,şehrin içinde otoparklar vay vay neler yaparsınız 40 günde
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
sayın başkan oldu olacak sanayi kavşağına alt geçit yapsan daha güzel olur hem yerde müsait burayı on günde yaparsın istersen secimden öncede olur.
Avatar
Siyasetci Kavaklı - 4 yıl önce
sayın başkanın nevşehir seni bir daha görmek istiyor yapmış olduğun projelerden çok teşekkür ederim siz geldikten sonra nevşehir nevşehir oldu başarılarının devamını diliyorum allah yolunu açık etsin