banner461
banner195

Nevşehir de İşyeri sahiplerine Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi Anlatıldı

Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) işbirliği ile Karasoku Mahallesi başta olmak üzere 6 mahalleyi kapsayan Merkez Kentsel Yenileme Projesi , projenin uygulanacağı alanlarda ticari faaliyet gösteren işyeri sahiplerine anlatıldı.

Nevşehir de İşyeri sahiplerine Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi Anlatıldı
30 Mart 2013 Cumartesi 16:01

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi Kapadokya  Kültür ve Sanat Merkezi’nde Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz başkanlığında Kentsel Dönüşüm Ofisi sorumlusu Ali Şener ve Nevşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Bülent Gönenç, Merkez Kentsel Yenileme Projesinin uygulanacağı alanlardaki işyeri sahiplerine ,gerçekleştirilecek projeye yönelik olarak bilgiler aktardılar. Nevşehir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü’nün de katılarak projeye ilişkin görüşlerini de aktardığı bilgilendirme toplantısı,  daha sonra soru-cevaplı olarak sona erdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan yener - 5 yıl önce
buralarda gasp var gasp...belediyeyle degil tokiyle konuşmak istiyoruz.bu anlayışla hiçbir zaman olmaz..
Avatar
akp li başkan - 5 yıl önce
artık belediyenin tokiye ihtiyacı kalmamıştır. çünkü belediye de ki herkes müteahhit olmuştur. belediye kendi personeline versin mahalleleri onlar kentsel dönüşümün alasını yaparlar
Avatar
akp li başkan - 5 yıl önce
sayın editör gerçekleri neden yayınlamazsınız ki şu an belediyede çöpçüden müdürüne kadar hepsi müteahhit değilmi doğruyu söyledim işte tokiye ihtiyacı yok iş personel bu işi kıskıvrak yapar 2 kendine 1 belediyeye şeklinde :)