banner461
banner195

Nevşehir de Kadınlar Camiide Cuma ve Bayram Namazı Kılabiliyorlar

Nevşehir İl Müftülüğü ilimiz merkezinde ve bağlı belde ve köylerde kadınların Cuma ve bayram namazlarını kılabilecekleri camileri belirledi.

Nevşehir de Kadınlar Camiide Cuma ve Bayram Namazı Kılabiliyorlar
17 Aralık 2013 Salı 10:31

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftülüğü ilimiz merkezinde ve bağlı belde ve köylerde kadınların Cuma ve bayram namazlarını kılabilecekleri camileri belirledi.

Kadınların ilimiz merkezi ve merkeze bağlı köy ve kasabalarda Cuma ya da bayram namazı kılabilecekleri 8 camii belirlendi.

Edinilen bilgiye göre, İl Müftülüğünün yaptığı belirlemeye göre kadınlar Sanayi camiinde bayram namazına katılabilecekler. Rasim Uzer, Hacı Şeyh Efendi, Üniversite, İcik Köyü, Kavak kasabası Merkez camii ve Kavak kasabası Fatih Camilerinde ise Cuma namazlarına katılabilecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
birisi - 5 yıl önce
sevgili peygamberimiz bilmiyordu müftülük kaosu önledi haa !!! yuh be yuh kadının cami ile ne işi var
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
Peygamber efendimiz kadınlara bu kadar mutevazı davranmışken bu ne biçim bir düşünce kadının camide ne işi vardeniyo cahilce
Avatar
Gurbetin Âlimi - 5 yıl önce
Bu mesele kriptoların, yeni ve bozuk mezhepçilerin attığı ve filizlendirmeye çalıştığı fitne tohumudur. Açın ihyayı ulumiddin'i Resulullah'ın ne dediğine bakın. Bu milleti cehalet batıracak. Diyanete de sıztılar ya.
Avatar
@nevşehirli(birisi) - 5 yıl önce @Nevşehirli
evet doğru efendimiz mütevazi davranmıştı onları dışarının pisliğinden her zaman için korumuş evin baş köşesine koymuştu yüzünü yırtıp sokaklara mı savmıştı. ee ahir zaman evlat !!! yanlış doğru gibi aktarılacak
camilerde def dümbelek ibadet diye çalınacak bakın yapılmıyormu n?