banner461
banner195

Nevşehir'de kar temizleme ve tuzlama çalışmaları aralıksız sürüyor

Nevşehir genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan karla mücadele ekipleri tarafından görev ve sorumluluk sahamızda yer alan yollarda kar temizleme ve tuzlama çalışmaları aralıksız devam etmektedir.

Nevşehir'de kar temizleme ve tuzlama çalışmaları aralıksız sürüyor
07 Aralık 2018 Cuma 15:13

banner143
banner134

İlimiz Nevşehir genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan karla mücadele ekipleri tarafından görev ve sorumluluk sahamızda yer alan yollarda kar temizleme ve tuzlama çalışmaları aralıksız devam etmektedir.

Vatandaşlarımızın  görev ve sorumluluk sahamızda karşılaştıkları herhangi bir olumsuzlukta ulaşacakları kriz merkezi telefon  numaraları 0384 215 40 01 ve 0384 215 10 11'dir. Tüm Vatandaşlarımıza saygıyla duyurulur.

Tüm çalışmalarımızda bizlere destek veren ve Vatandaşlarımıza en iyi hizmet götürülmesi için katkılar sağlayan, Sayın Valimiz İlhami AKTAŞ, Milletvekillerimiz Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Sayın Yücel MENEKŞE İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Süleyman ÖZGÜN ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekilimiz Sayın Ramazan ÇİFTÇİ'ye teşekkür ederiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.