banner461
banner195

Nevşehir de ki İnşaatta Çöken Alan Onarıldı

Nevşehir Belediyesinin özel firma marifetiyle ilimize kazandırmayı planladığı yeni belediye hizmet binasının inşaatında meydana gelen çöküntü bertaraf ediliyor.

Nevşehir de ki İnşaatta Çöken Alan Onarıldı
12 Mart 2014 Çarşamba 16:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin özel firma marifetiyle ilimize kazandırmayı planladığı yeni belediye hizmet binasının inşaatında meydana gelen çöküntü bertaraf ediliyor.

2 Kişinin yaralanmasına neden olan Nevşehir Belediyesi yeni hizmet binasındaki çöküntünün onarılması için yoğun bir çalışma göze çarpıyor.

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen ve inşaatta çalışan iki işçinin yaralanması ile sonuçlanan Çöküntünün büyük bir oranda giderildiği gözlenirken, inşaatın yağışlı havaya rağmen hızla devam ettiği görülüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hiç düzgün imalatı olmaz mı belediyenin - 4 yıl önce
bende gördüm üzüldüm.bir bilirkişi olarak söylüyorum bu şekilde yapılması doğru değil tabliye tamamen değişmeliydi.anlaşılan belediye bir projeyi daha kusurlu olarak tamamlayacak yazık milyonlar harcanırken ufak bi detayla koca bina tehikeye maruz bırakılıyor.
Avatar
kardeş - 4 yıl önce
kalıbı belediyemi yapıyor her işi kendi yapmıyor ihale ediyor mütahhit yapıyor belediyenin suçu yok
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce @kardeş
tamam anladık belediyenin sucu yok diyorsun sen bir inşaat yaptırsan yaptırdın inşatı kontrol edermisin yoksa usta yapıyor çöksede olur çökmesede mi dersin sen öyle dersen ben bir ustayım bana ulaşda sana bir inşaat yapalım
Avatar
vatandas 2 - 4 yıl önce @hiç düzgün imalatı olmaz mı belediyenin
tabliye değişmeliydi derken neyi kastediyorsunuz.soyleyinde biz de bilgilenelim.