banner461
banner195

Nevşehir'de MHP Kavak Teşkilatı'ndan Türkmenlere yardım TIR'ı

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabasından toplanan patates yüklü bir tır gıda yardımı Suriye'de bulunan Türkmen Dağı'ndaki Türkmenlere ulaştırılmak üzere dualarla uğurlandı.

Nevşehir'de MHP Kavak Teşkilatı'ndan Türkmenlere yardım TIR'ı
18 Haziran 2017 Pazar 18:00

banner143
banner134
Türk Milliyetçileri Türkmen soydaşlarına yardım için harekete geçti. Başını MHP ve Ülkü Ocaklarının çektiği Ülkücü teşkilatlar düzenledikleri yardım kampanyaları ile Türkmenlere yardım götürüyor.

Nevşehir'de MHP Kavak Belde Teşkilatı da Kavaklı depocu ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla günlerdir topladığı yardım malzemelerinden oluşan 1 Tır dolusu gıda yardımları bugün Türkmendağı'na dualar eşliğinde uğurladı.

Nevşehir'in Kavak kasabasından hareket eden ve Cilvegözü sınır kapısından Türkmendağına götürülecek olan yardım TIR'ı ihtiyaç sahibi Türkmenlere dağıtılacak.

MHP Kavak Belde Başkanı Yavuz Demir'de yaptığı açıklamasında;
"Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Belde Teşkilatı Olarak Bu Mübarek Ayda Türkmendağındaki Kardeşlerimize 1 Tır Patatesi Kasabamızdan Yola Çıkardık Allah C.C. Kabul Eylesin. Dava Arkadaşlarıma Ve Kasabamıza Desteklerinden Ötürü Her Birine Ayrı Ayrı Teşekür Ederim.Allah Hepsinden Razı Olsun " dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.