banner461
banner195

Nevşehir'de Muhasebecilere İŞKUR ve SGK Teşvikleri Anlatıldı

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanlığında İŞKUR ve SGK Yeni Teşvikleriyle İlgili Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

Nevşehir'de Muhasebecilere İŞKUR ve SGK Teşvikleri Anlatıldı
13 Nisan 2018 Cuma 15:43

banner143
banner134

Nevşehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyelerini İŞKUR ve SGK teşvikleri hakkında bilgilendirdi. Nevşehir Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Arslan ev sahipliğinde Oda binasında düzenlenen bilgilendirme toplantısına, Nevşehir Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürü Arif Sıddık Barata , Nevşehir SGK İl Müdürü Erdin Polat muhasebeciler katıldı.

Nevşehir Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürü Arif Sıddık Barata ve Nevşehir SGK İl Müdürü Erdin Polat tarafından yapılan açıklamalarla katılımcılar bilgilendirildi.

Nevşehir Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Arslan, İstihdam teşvikleri konulu seminere katılımlarından dolayı SGK il müdürü ve İŞ-KUR il müdürüne ve meslektaşlarına teşekkür etti.
Başkan Arslan, “Nevşehir S.G.K Ve İŞ-KUR İl müdürlükleriyle ortaklaşa düzenlediğimiz 7103 sayılı istihdam teşvikleri konulu seminerimize katkılarından dolayı SGK İl Müdürümüz Sayın Erdin Polat, ve İŞ-KUR İl Müdürümüz Sayın Arif Sıddık Barata ve ekibine katılımlarıyla mesleğine ne kadar çok önem verdiklerini ispatlayan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.