banner461
banner195

NEVŞEHİR'de Neden Olmasın?

Aksaray, Kayseri, Yozgat, Konya, İzmir, Niğde gibi hemen hemen her ilde hayata geçirilen şehir isimlerinin yer aldığı silüet yazılar Nevşehir için neden yok? Peki, Neden Olmasın?

NEVŞEHİR'de Neden Olmasın?
06 Kasım 2018 Salı 19:04

banner143
banner134

Nevşehir Kalesi , Külliye ve Üniversite önleri başta olmak üzere şehrin muhtelif yerlerine 'NEVŞEHİR' yazısı yerleştirilse... Gece aydınlatması da yapılarak şehre ayrı bir renk katmaz mı? Ayrıca sıla-i rahim için memleketine gelenlerle, yerli ve yabancı turistlerin bu yazı önünde hatıra fotoğrafı çekerek sosyal medyada paylaşmaları şehrimizin tanıtımı ve marka değerine ayrı bir katma değer katmaz mı... 

FİB Haber Merkezi olarak, Nevşehir Belediyesi'nden bu konuda güzel bir çalışma başlatmasını rica ediyoruz. 

En son yeni hayata geçirilen Niğde'de bu çok beğenildi...

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan yaptığı hizmetlerle şehrin çehresini değiştirmeye, modernleştirmeye devam ediyor.

Niğdelilerin beklediği ve yoğun olarak talep ettiği “NİĞDE” yazısı Şehit Ömer Halisdemir Meydanı’na yerleştirildi.

Yerleştirildiği günden bu yana vatandaşın çok beğendiği ve fotoğraf çektirdiği Niğde yazısı şehrin sembolü haline geldi.

Meydanın havasını değiştiren ağaçlar ve banklar sayesinde Niğdeliler hem şehrin koşturmacası arasında soluklanıyor hemde Niğde görseliyle hatıra fotoğraf çektiriyor.

Her fırsatta vatandaşın hizmetkarı olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layık ve bizde üzerimize düşenin en iyisini yapma gayreti içerisinde şehrimize hizmet ediyoruz” dedi.

Bundan daha güzeli yapılabilir...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.