banner461
banner195

Nevşehir de Oda Başkanları Kalayoğlu’nu Ziyaret Etti

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü ve beraberindeki esnaf odaları başkanları Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Nevşehir de Oda Başkanları Kalayoğlu’nu Ziyaret Etti
15 Mart 2014 Cumartesi 18:29

banner143
banner134

 10 Başkan Kalayoğlu’nu Ziyaret Etti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü ve beraberindeki esnaf odaları başkanları Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü’nün yanı sıra Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Pazarcılar odası Başkanı Selim Özmen, Terziler Odası Başkanı Habil Demirbilek, Ürgüp Şoförler Odası Başkanı Şaban Ulusoy, Avanos Şoförler Odası Başkanı Mustafa Körükçü, Derinkuyu Esnaf ve Şoförler odası Başkanı Mustafa Sarı, Gülşehir Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Ahmet Şahin, Hacıbektaş Şoförler Odası Başkanı Süleyman Yılmaz ve Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Adem Özcan’ın yer aldığı heyet il emniyet müdürü Metin Kalayoğlu’na görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Birlik Başkanı İsmail Ördü, ilimizde bulunan esnaf ve sanatkar odalarının yapısı ve çalışmaları hakkında da bilgiler sundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.